Вести што го содржат тагот Брајтон

„Граѓаните“ со скромна победа против Брајтон (ВИДЕО)

Тимот на Пеп Гвардиола славеше со 1-0, со голот на Фил Фоден во 44.минута

Прочитај повеќе

Брајтон и Вулверхемптон приредија голеада (ВИДЕО)

Брајтон и Вулверхемптон одиграа 3-3 на „Амекс“ стадионот

Прочитај повеќе

G-G32VEZ5NYJ