Вести што го содржат тагот Barcelona

Барса освои нови три бода против Елче (ВИДЕО)

Човек на одлука на овој меч беше холандскиот интернационалец Френки де Јонг

Прочитај повеќе

Куман: Во Барса долго време не се работело добро, сега ние ја плаќаме цената

„Заслуживме да победиме, но немавме среќа. Тажни сме и разочарани“

Прочитај повеќе

Меси првпат во кариерата исклучен во дресот на Барселона: Му удри бокс на ривалот (ВИДЕО)

Ова е прв црвен картон за Меси по 753 настапи во дресот на Барселона во сите натпреварувања

Прочитај повеќе

Барселона го договори трансферот на Ерик Гарсија

Дефанзивецот треба да потпише договор со Барселона на пет и пол години

Прочитај повеќе

Меси се разигра, Барселона го победи Атлетик Билбао (ВИДЕО)

Лионел Меси се разигра, а тогаш противниците и немаат голема шанса за успех

Прочитај повеќе

G-G32VEZ5NYJ