Вести што го содржат тагот Ерик Гарсија

Арсенал го „краде“ Ерик Гарсија пред носот на Барселона

Гарсија не добива шанса во Манчестер Сити, а Артета одлично ги познава неговите квалитети

Прочитај повеќе

Барселона го договори трансферот на Ерик Гарсија

Дефанзивецот треба да потпише договор со Барселона на пет и пол години

Прочитај повеќе

Ерик Гарсија е приоритет за Барселона по повредата на Пике

Новата ситуација со повредата на Жерар Пике ги промени првичните планови

Прочитај повеќе

G-G32VEZ5NYJ