Вести што го содржат тагот Барселона

„Марка“: Меси донел одлука за иднината во Барселона

Ќе остане ли Лионел Меси во Барселона и по завршувањето на сезоната или пак ќе го напушти „Камп Ноу“?

Прочитај повеќе

Нов удар за Барселона: Кутињо ќе паузира до средината на мај

Неговото опоравување од повредата на коленото се одвива побавно од очекувањата

Прочитај повеќе

Зидан: Ми се допадна како Мбапе ја „растури“ Барселона

„Неговиот последниот настап беше фантастичен, ми се допадна тоа што го направи“

Прочитај повеќе

Чави ја презема Барселона од следната сезона?

Поранешниот играч за врска на Барселона, Чави, би можел да го предводи тимот по заминувањето на Роналд Куман

Прочитај повеќе

ЛШ: Мбапе ја расплака Барселона, Ливерпул го надигра Лајпциг (ВИДЕО)

ПСЖ славеше убедливо на „Камп Ноу“ со 1-4, а Ливерпул со 0-2 го совлада Лајпциг

Прочитај повеќе

G-G32VEZ5NYJ