Популарни вести

Тифозите на Интер со поддршка за Станковиќ и Црвена Звезда: Сите против Милан! (ВИДЕО)

Тифозите на Интер, градскиот ривал на „росонерите“ му приредија спектакуларен пречек на Дејан Станковиќ

Прочитај повеќе

Кога Меси ќе ти го побара дресот, а тебе не ти се верува (ВИДЕО)

Меси го побара голманскиот дрес на Едгар и тогаш чуварот на мрежата на Елче навистина се збуни...

Прочитај повеќе

Барса лесно се справи со Елче на „Камп Ноу“ (ВИДЕО)

Лионел Меси беше двоен стрелец, а серијата голови ја затвори Жорди Алба

Прочитај повеќе

ЛЕ: Тотенхем убедлив против Волфсбергер (ВИДЕО)

Деле Али ја отвори серијата, Карлос Винисиус беше двоен стрелец, а погоди и Герет Бејл

Прочитај повеќе

Ангеловски: Елмас заслужува голема минутажа во Наполи

„Елиф заслужува да биде стартер и да игра стандардно за Наполи, но, јасно ми е и дека Гатузо се соочува со голем фонд на квалитетни фудбалери“

Прочитај повеќе

G-G32VEZ5NYJ