Нови вести

Актуелно

Тричко двоен стрелец против тимот на Чеде Јаневски (ВИДЕО)

Македонскиот репрезентативец Иван Тричковски одигра блескав натпревар за АЕК Ларнака

Прочитај повеќе

Лапорта избран за нов претседател на Барселона (ВИДЕО)

Хоан Лапорта е победник на изборите за нов претседател на каталонскиот гигант Барселона

Прочитај повеќе

Победа за Наполи, десетина минути за Елмас (ВИДЕО)

Македонскиот репрезентативец Елиф Елмас доби десетина минути на овој меч

Прочитај повеќе

Герет Бејл и Хари Кејн разиграни против Кристал Палас (ВИДЕО)

Герет Бејл и Хари Кејн постигнаа по два гола во триумфот на Тотенхем

Прочитај повеќе

Триумф за Реал Сосиедад, цел меч за Барди во Сан Себастијан

Реал Сосиедад го совлада Леванте со 1-0, а македонскиот репрезентативец Енис Барди се врати во стартниот состав на гостите

Прочитај повеќе

G-G32VEZ5NYJ