ПРОМОВИРАЈ СЕ
Актуелно

Иван Тричковски

Иван Тричковски е еден од најдобрите фудбалери во историјата на македонскиот фудбал. Офанзивецот кој потекнува од школата на Вардар зад себе има веќе извонредна кариера која го издвојува како една од најзабележителните фигури на нашата фудбалска сцена.

Прочитај повеќе

Христиан Христов

Христиан Христов е едно од најзвучните имиња во второлигашката домашна конкуренција актуелнава сезона.

Прочитај повеќе

Владица Брдаровски

Владица Брдаровски е стандарден првотимец на ФК Вардар, незаменлив дел од одбраната на „црвено-црните“. Претходно во својата кариера има настапувано за Пелистер, Работнички и унгарски Ѓер.

Прочитај повеќе

Албан Сулејмани

Албан Сулејмани е член на младата репрезентација на Македонија за фудбалери до 21 година. Фудбалерот на Ренова зад себе во кариерата има и интернационално искуство во полските Легија и Погон, како и албанскиот прволигаш Партизан Тирана. Има настапувано и за Македонија ЃП.

Прочитај повеќе

Марио Наумоски

Младинскиот репрезентативец Марио Наумоски е еден од најталентираните напаѓачи на Македонија. Член е на репрезентацијата до 19 години на Македонија, а претходно во својата кариера, покрај за прилепска Победа, има настапи и за Металург и Тиквеш.

Прочитај повеќе

Форма за пријава

Пополнете ја оваа форма за пријава во која доброволно внесените податоци ќе ви помогнат да се претставите и да бидете препознаени од квалитетен клуб. 
Име*
Презиме*
Дата на раѓање*
Име на тековен клуб
Дата на истек на договр во тековниот клуб
Позиција*
Телефон за контакт*
Е-пошта:*
Веб-сајт
Прикачи слика*
Прегледај
Додади датотеки
*
G-G32VEZ5NYJ