social image
Барди и Леванте потклекнаа во полуфиналето: Атлетик Билбао оди на мегдан на Барса (ВИДЕО)
04.03.2021
Енис Барди и Леванте нема да бидат дел од финалето во Копа Дел Реј. Загубија на домашен терен со 1-2 по продолженија од Атлетик Билбао
Види детали
Сите вести од Меѓународен фудбал
Сите вести од Трансфер маркет
Сите вести од Женски фудбал
Сите вести од Футсал

Архива на вести

G-G32VEZ5NYJ